logo

Теl.: +370 61 553 553 (lt.)
+370 670 90 874 (ru. en.)
E-mail: info@clineral.lt

PSO šampunas galvos odai Galvos odos priežiura – 1 žingsnis  250 ml

sampunas-galvos-odai-galvos-odos-prieziura

Produkto kodas:  80101055   

Kaina:  24 € (Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje) 

Šampunas, kurio pagrinda sudaro Negyvosios juros mineralai, efektyviai išplauna galvos oda ir plaukus. Ramina ir drekina galvos oda, mažina pleiskanojima ir silpnina sudirginima. Labai švelnios konsistencijos, lengvai kvepiantis aromatiniais aliejais.

Aktyvus komponentai: Negyvosios juros mineralu ekstraktas – 0,5%; šaltalankiu (Hippophae Rhamnoides) aliejus, turintis raminamaji ir priešuždegimini poveiki; citrinžoliu aliejus (INCI: Cymbopogon schoenanthus) – galvos odos minkštintojas; cinkas –  žvynelius ir pleiskanas mažinanti priemone; saulegražu aliejus – augaline minkštinanti ir raminanti poveiki turinti priemone;  ABCD – dirginima malšinantis ir priešuždegiminis kompleksas.

Naudojimas: Sudrekinkite plaukus ir ištepkite šampunu galvos oda. Palikite 1-2 minutems. Gerai išskalaukite. Tinkamas naudoti kasdien. Rekomenduojama naudoti kartu su Clineral PSO kremu-kauke galvos odai.

  • Klinikiniu bandymu rezultatai rodo, kad odos drekinimas padidejo 15%, žvyneliu sumažejo 20%, odos sudirginimas sumažejo 35%