logo

Теl.: +370 61 553 553 (lt.)
+370 670 90 874 (ru. en.)
E-mail: info@clineral.lt

                                                                                                                   Sukurta AHAVA
Per metus AHAVA Negyvosios jūros Laboratorijos sukaupę plačią žinių ir pasaulinės patirties su Negyvosios jūros mineralais srityje ir jų gydomąjį poveikį žmogaus odai. Clineral produktų kūrimas yra pagrįstas klinikiniais tyrimais, bendrų mokslinių tyrimų programose daroma su Europos Sąjungos ir savitarpio tyrimų su universitetais Izraelyje ir visame pasaulyje. AHAVA šiandien yra galutinis Negyvosios jūros ekspertas .Since įmonės įkūrimo 1988 m iki šių dienų, ji vystosi kosmetikos produktus, pagamintus iš kilmės iš Negyvosios jūros vandens, purvo ir dykumos augalų natūralių savybių. Iš natūralių nuostabų tūkstančių prekybos vietose visame pasaulyje, daugybė patenkintų klientų yra įmonės augimo variklis.
                                                            CLINERAL: klinikinių tyrimų Į MINERAL ODOS ATLEIDIMAS
Visi Clineral produktai palaiko saugumo ir veiksmingumo klinikinių tyrimų, pacientams, kenčiantiems nuo šių minėtų odos sutrikimų. Nėra steroidai ar kitų kenksmingų, odos šalutinis-vykdomai medžiagos naudojamos Clineral formulių paruošimo.
Nepriklausomas dukterinė AHAVA Negyvosios jūros Laboratories, Clineral yra įsišaknijusi plataus 20 metų MTEP palikimą savo patronuojančiai bendrovė į atgaivins poveikio gamtos Negyvosios jūros mineralais ir augalų palengvinti odą atsigavimą ir tikrai malšinančių lėtinių odos ligų simptomus.
                                                                                                      Negyvosios jūros mineralais
Clineral formules buvo plačiai išbandytas, tiek jų veiksmingumo mažinant simptomus ir Sensorinė pojūčių jie paveiktų vartotojui. Bendrovės pirminio platinimo suteikia kliniškai įrodyta raminantis kremas formuluotes ir valymo atopinio dermatito, egzemos, psoriazės, seborėja, ir diabetinės pėdos iššūkius gydymo. Visi Clineral produktai palaiko saugumo ir veiksmingumo klinikinių tyrimų, pacientams, kenčiantiems nuo šių minėtų odos sutrikimų. Nėra steroidai ar kitų kenksmingų, odos šalutinis-vykdomai medžiagos naudojamos Clineral formulių paruošimo.
                                                                             Remiantis palikimas 410 metrų žemiau jūros lygio
Įkurta 2009 metais, Clineral projektuoja, gamina ir parduoda kliniškai patikrintas COSMECEUTICAL produktų liniją, kuri naudoja įrodyta savybes Negyvosios jūros mineralais mažinant platų simptominių sudirginimo, pavyzdžiui, sunkus niežulys ir paraudimas; sausumas, šiurkštumas, pleiskanojimas ir įtrūkimų; taip pat estetinių šalutinį poveikį lėtinių odos sutrikimų. Išauginti nuo žemiausio taško žemėje - 410 metrų žemiau jūros lygio - šie odos gijimo ingredientų, unikalių su Negyvosios jūros regione, yra kliniškai įrodyta, savybes, idealiai tinka formuojant gydomąjį COSMECEUTICAL produktus.

kosmetika-odos-prieziurai
Mes esame Izraelio kosmetikos gamintojų atstovai Lietuvoje. Visame pasaulyje Izraelis garsėja savo šiuolaikiška aukščiausio lygio medicina, o tai užtikrina medicinos turizmo populiarumą į šią nuostabią šalį. Žmonės iš viso pasaulio keliauja į Izraelį gydymui ir ligų profilaktikai.
Mūsų kompanija siulo Jums Izraelio mokslo medicinos pasiekimus. Jūs turite galimybę įsigyti šiuos produktus net neišvykdami iš namų. Į mūsų prekių sudėtį įeina Negyvosios jūros purvas, druska ir mineralai. Tai labai efektingi deriniai, jie gydo daugumą odos ligų, stabdo odos senėjimo procesą, drėkina odą, net giluminius jos sluoksnius, atstato pigmentines odos funkcijas ir sprendžia daugybę kitų odos problemų. Negyvoji jūra, jos druska, purvas ir mineralai daro stebuklus, tai padeda Jums sėkmingai spręsti odos problemas. Negyvosios jūros vardas aktyviai naudojamas konkurentais savo produkcijos privalumams pabrėžti. Mes padėsime Jums nesuklysti renkantis tarp plačios šios produkcijos pasiūlos.
Mūsų siūlomi produktai tai CLINERAL linijos produkcija iš AHAVA Dead Sea Laboratories. Ši kosmetikos laboratorija yra vienintelė, įsikūrusi ant Negyvosios jūros kranto. Jos produktų gamybai nenaudojami žmogaus sveikatai nepageidaujami priedai, tokie kaip naftos produktai, SLS ir parabenai. Mūsų kosmetika – geriausias pasirinkimas visiems, turintiems jautrią, alergišką, problematišką odą.

 

 

negyvosios-juros-kosmetika-1

 

– Clineral prekės ženklas buvo įkurtas 2009 m  AHAVA Dead Sea Laboratories.
– Clineral yra Negyvosios jūros mineralų pagrindu sukurta Dermo-kosmetikos linija, lėtinių odos sutrikimų simptomams gydyti (Psoriazė, Žvynelinės gydymas).

Atsižvelgiant į Izraelio rinką, Clineral produktai buvo labai gerai įvertinti tiek vartotoju tiek ir profesines dermatologų bendruomenės.

Clineral produktai du kartus laimėjo Izraelio „geriausias produktas / geriausias prekės  metų ženklas“ apdovanojimus.
– Clineral geriausias prekės ženklas 2012
– SKINPRO geriausi  2015 m produktai
Clineral įkūnija prekės ženklo esmę:  Klinikinis + Mineralai = Clineral
Suformuluoti teikti prevencinės priežiūros galimybes.

 

 

 

izraelio-kosmetika
Clineral prekės atspindi pagrindinę kompetenciją:
– Negyvosios jūros mineralai ir jų terapinis poveikis žmogaus odai.
– Clineral odos priežiūros produktai sujungia –  jūros mineralai, purvo, ir pasirinkti augalų ekstraktai, skatina odos pagrindines funkcijas ir palengvina simptomus, susijusius su konkrečia lėtine odos lyga: psoriazė (žvynelinės gydymas), atopinis dermatitas, egzema, seborėja, diabetinės pėdos.
Kokybei keliami ypač dideli reikalavimai, kiekviena pakuotė turi savo individualų numerį, todėl esant nors mažiausiam įtarimui dėl prekės originalumo ar gaminio kokybės visada  galima susiekti su gamintoju. Jūs būsite tikri, kad prekės šviežios, kokybiškos ir originalios.